Dantelde Doğal Yenilik...

Favori Ürünler

Favori ürün bulnmamaktadır.


Kurumsal

Misyonumuz

Eğitimli ve aidiyeti yüksek çalışanlarımız, güncel teknoloji ile ürettiğimiz yenilikçi tekstil ürünlerimiz, sürekliliğini sağladığımız kalitemiz, hızlı servisimiz ve odağımızdaki müşteri memnuniyeti ile bulunduğumuz sektöre yön vermek ve paydaşlarımız için sürdürülebilir değer yaratmak.

Vizyonumuz

Global pazarda tercih edilen kurum ve lider bir tekstil markası olmak.

Değerlerimiz

Güncel teknolojiler ile üretim yapmak, kalitede süreklilik sağlamak, müşteri memnuniyetinde kusursuzluğu hedeflemek ve tüm paydaşlar için sürdürülebilir değerler yaratmak Lila Lace & Fabric’in çalışma prensibini tanımlar. Lila Lace & Fabric’in iş ahlakını oluşturan çevreye saygı, duyarlılık, güven, sürdürülebilirlik ve adalet değerleri, firmayı global pazarda tercih edilen kurum haline getirmektedir.

İlkeli bir ticaret ahlakına önem veren Lila Lace & Fabric, tüm paydaşlarına etik kurallara bağlı kalmayı taahhüt eder. Eğitimli ve aidiyeti yüksek çalışanları, doğaya olumsuz olabilecek etkileri en aza inderecek sürdürülebilir üretim modellerini sahiplenmek ve dijital dönüşümle geleceğe yatırım yapmak, Lila Lace & Fabric kurum kültürü için bir zorunluluktur.

Bizimle
iletişimde kalın

Bültenlerimize abone olun
 

İletişim Bilgileri

Aydın Örme Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Saray Mahallesi Naya Sokak No: 3 Zemin Kat 34768 Ümraniye/İSTANBUL/TÜRKİYE

Telefon : +90 216 633 24 24

Fax : +90 216 633 24 34

info@lila.com.tr

Fabrikadan Görseller