Dantelde Doğal Yenilik...

Favori Ürünler

Favori ürün bulnmamaktadır.


Kurumsal


40’tan Fazla Ülkede  400’e Yakın Müşteri

Rekabetin yüksek olduğu uluslararası pazarda her zaman güvenilir ve yenilikçi kalmanın bilinciyle büyüyen Lila Lace & Fabric, güçlü teknolojisi, gelişmiş makine parkuru ve daima güncel kalmayı taahhüt eden Ar-Ge ekibiyle kusursuzluğun muazzam bir örneği olarak dikkat çekmektedir. Lila Lace & Fabric, 7 farklı sektördeki 12 şirketi ve 90 bin üzerinde çalışanı ile Avrupa’nın en büyük holdinglerinin biri olan Turgut Aydın Holding’e ait Aydın Örme’nin ticari markasıdır. Aydın Örme, inovasyon ve modernizasyon yatırımlarıyla bugün 5 kıtada, 40’tan fazla ülkede 400’e yakın müşterisi bulunan, Türkiye’nin en köklü tekstil üreticilerinden biridir.

Dünyaya Yayılan Tutku

Aydın Örme, Lila markası ile ürünlerini, üretiminin %30’unu içinde İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya, Portekiz, İtalya, Doğu Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika’nın da olduğu 40’tan fazla ülkeye ihraç etmektedir. 20’den fazla ülkede yetkili acente ve kendi ofisleriyle müşterilerine ulaşan Lila Lace & Fabric, son teknoloji ürün ve makineleri, Avrupa’ya yakın bir üretim merkezi oluşu, yenilikçi kumaşları ve global kimliğini güçlendiren etkili Ar-Ge çalışmalarıyla gurur duymaktadır. Yuvarlak örme ve çözgülü örme kumaşlarda son teknolojiyle donanmış makine parkuruna sahip Lila Lace & Fabric, birbirine entegre hale getirilmiş  ham üretim ve boyahane bölümlerinden oluşan fabrikası ve 550 çalışanı ile yıllık 30 milyon metre üzerinde üretim gerçekleştirmektedir.

Yenilikçi Tasarımlar

Lila Lace & Fabric, alanında başarılı tasarımcı ve mühendislerinin yenilikçi Ar-Ge çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Mevcut kadrosuna ilave olarak birlikte çalıştığı Uluslararası tasarımcılarla her yıl 600 üzerinde desen yeni desen ve sezon renklerinden hazırladığı iç giyim, dış giyim, mayo ve spor giyim koleksiyonlarını, katıldığı 15’in üzerindeki uluslararası fuarda gururla sergilemektedir. Lila Lace & Fabric, uluslararası arenada en son teknolojiye sahip dantel ve çözgülü ve  yuvarlak örme makinalarında geliştirilen ve trendleri takip eden yenilikçi koleksiyonları ile rekabet gücü yüksek bir marka olarak dikkat çekmektedir.

Bizimle
iletişimde kalın

Bültenlerimize abone olun
 

İletişim Bilgileri

Aydın Örme Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Saray Mahallesi Naya Sokak No: 3 Zemin Kat 34768 Ümraniye/İSTANBUL/TÜRKİYE

Telefon : +90 216 633 24 24

Fax : +90 216 633 24 34

info@lila.com.tr

Fabrikadan Görseller