Dantelde Doğal Yenilik...

Favori Ürünler

Favori ürün bulnmamaktadır.


Kurumsal

Kalite Kontrol ve Sertifikalar

Lila Lace & Fabric’in tüm dünyada büyük bir beğeniyle kullanılan ürünlerinin ortak noktası, özen ve kusursuz kalitedir. Her ayrıntıya özen gösteren üretim disiplini içerisinde kumaşın kalitesini düşürebilecek her detay rapor edilir. Ürünlerinin hepsinde araştırma, kontrol ve kalite güvencesi sunan Lila Lace & Fabric, dünyanın dört bir yanında %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır.

Dünyada geçerliği bulunan birçok sertifikasıyla akredite sahibi ürünler sunan Lila Lace & Fabric, uluslararası şartnamelere bağlı olarak üretim yapmakta, STEP BY OEKO-TEX , ISO 50001, HIGG INDEX, ISO 9001 denetimlerine bağlı olarak çalışmaktadır. Üretimde sadece sertifikalı kimyasal maddeler tercih edilir ve müşteriler tarafından talep edilen testler titizlikle gerçekleştirilir.

Kumaşların üretiminde kullanılacak ipliğin kontrolünden ham üretim esnasında uygulanan fiziki testlere, boya sonrası incelemelerden paketlenme öncesi %100 final kontrollerine kadar büyük bir titizlikle üretim yapılır. Sektördeki en yetkili denetim kuruluşları tarafından verilen ürün sertifikalarını aşağıda yer alan ön izlemelere/linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bizimle
iletişimde kalın

Bültenlerimize abone olun
 

İletişim Bilgileri

Aydın Örme Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Saray Mahallesi Naya Sokak No: 3 Zemin Kat 34768 Ümraniye/İSTANBUL/TÜRKİYE

Telefon : +90 216 633 24 24

Fax : +90 216 633 24 34

info@lila.com.tr

Fabrikadan Görseller