Dantelde Doğal Yenilik...

Favori Ürünler

Favori ürün bulnmamaktadır.


Doğaya Saygı

Lilacell

Botanik kökenli TENCEL™ Lyocell elyaflar içeren ipliklerden üretilmiş eşsiz bir yenilik!

Avusturyalı selülozik elyaf üreticisi Lenzing’in TENCEL™ markalı lyocell elyaflarını içeren ipliklerden dantel üretimi yapan Lila Lace & Fabric, bu yenilik ile hem çevresel dengeyi korumayı hem de bu zamana kadar piyasada sunulmuş en doğal içerikli danteli üretmektedir. Sentetik elyafların kullanımını azaltarak dünyadaki kullanıcıların sağlık konusundaki bilinçli tutumlarını dikkate alan Lila Lace & Fabric, botanik kökenli rejenere elyaflar içeren Lilacell ile dantelde çevreci tutum sergiler. 

Doğa dostu ürün üretimine ağırlık verme hedefi bulunan Lila Lace & Fabric, Avrupa Çevre Ödülüne sahip kapalı döngü üretim süreciyle üretilen TENCEL™ Lyocell elyafları tercih etmektedir. Lila Lace & Fabric’in kullandığı bu elyafların üretiminde harcanan suyun %99 oranında geri dönüştürülmesi, doğaya muazzam bir fayda sağlamaktadır. 

Relife 

Lila Lace & Fabric’in Relife by Lila serisinin recycled ürünleri geleceği koruyan doğa dostu ürünler olarak tanımlanmaktadır. Fabrikaların nylon iplik atıklarının geri dönüşüm sistemi ile yeniden kazanımı sonucu elde edilen recycled nylon ipliği standart nylon ipliği ile eş değer olup piyasanın kalite ve fiyat taleplerine duyarlıdır. Bu da recycled nylon içerikli Lila Lace & Fabric kumaşlarının, çağımızın gündeminde olan daha az atık, daha az tüketim, yeni atıklara da izin vermeyen ve izlenebilirlik özelliği ile doğa dostu bir misyon taşımasını sağlar. 


Bizimle
iletişimde kalın

Bültenlerimize abone olun
 

İletişim Bilgileri

Aydın Örme Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Saray Mahallesi Naya Sokak No: 3 Zemin Kat 34768 Ümraniye/İSTANBUL/TÜRKİYE

Telefon : +90 216 633 24 24

Fax : +90 216 633 24 34

info@lila.com.tr

Fabrikadan Görseller