Dantelde Doğal Yenilik...

Favori Ürünler

Favori ürün bulnmamaktadır.


Doğaya Saygı

Çevreye Duyarlı Üretime Olan İnancımız

Tüm üretim süreçlerinde sürdürülebilirliği göz önünde bulunduran Lila Lace & Fabric, üretim süreçlerindeki gerekli düzenlemeleri bu hassasiyetle ele almaktadır. Dünyanın geleceğini kurtarabilmek için bugünden hep beraber çaba sarf etmemiz gerektiğini bilen Lila Lace & Fabric, daha iyi bir gelecek için bugüne yatırım yapan sayılı firmalardandır. Lila, faaliyetlerinin çevresel etkilerini düşünerek daima kendini iyileştirecek fırsatları değerlendiren çevre dostu bir tutum sergiler. 

Dünyanın en iddialı çevre dostu şirketleri ile ortaklıklar kurarak her paydaşında uluslararası sertifikalar gözeten Lila Lace & Fabric, en kaliteli iplik tedarikçileri ve insan sağlığına zarar vermeyen çevreci boya-kimyasal firmalarıyla çalışmaktadır. Ayrıca doğal yaşamı desteklemek ve çevreye minimum etki etmek adına geri dönüşümlü poliamidli danteller, geri dönüşümlü poliamid ve polyester ile çözgülü ve yuvarlak örme kumaşlar geliştirir. Lila Lace & Fabric  yürüttüğü pek çok proje ile  enerji tüketimini minimize etmektedir. 

Üretimin haricinde ürün özelinde de doğa dostu bir yaklaşıma sahip olan Lila Lace & Fabric, her sezon geri dönüşümlü içeriklere sahip “Relife” markası altında sürdürülebilir kumaş üretimi çalışmaları geliştirmektedir. Lila Lace & Fabric, ayrıca “Lilacell” markasıyla dantelli Tencell/lyocell  iplikle danteller geliştirmektedir.

Devamlı teknolojik gelişmeleri takip ederek enerji ve su tasarruflu yenilikçi makine parkurlarına yatırım yapan Lila, her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen kapsamlı denetimlerden başarıyla geçmektedir. Sürdürülebilir bir üretim modeli oluşturmak adına çalışma yöntemlerini dünya standartlarına yükseltmeyi hedefleyen Lila, uluslararası birçok kuruluşun geçerli sertifikaları ile tescillenmektedir. OEKOTEX, GRS, RCS, ISO 50001 ve ISO 9001 sertifikalarına sahip olan firmanın ürettiği tüm ürünler, yılda en az bir kez HIGG, INDEX, FEM & FSLM modülleri ile enerji, su ve atık yönetimi için değerlendirilmektedir. 

Lila Lace& Fabric  son teknojiyle donanmış yeni boya makinalarıyla  20% su ve enerji tasarrufu ve ram makinalarıyla %10 enerji tasarrufu sağlamıştır.

Bizimle
iletişimde kalın

Bültenlerimize abone olun
 

İletişim Bilgileri

Aydın Örme Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Saray Mahallesi Naya Sokak No: 3 Zemin Kat 34768 Ümraniye/İSTANBUL/TÜRKİYE

Telefon : +90 216 633 24 24

Fax : +90 216 633 24 34

info@lila.com.tr

Fabrikadan Görseller